Kurs wspinaczki skalnej

 

Gdzie szkolimy?

Kursy wspinaczki skalnej, które organizuję prowadzone są w Skałkach Podkrakowskich. Szkolenie odbywa się w Dolinie Bolechowickiej, Kobylańskiej, i Będkowskiej. Skałki Podkrakowskie znajdują się ok. 15 km od Krakowa.

 

Jak szkolimy?

Kurs trwa sześć dni. Realizujemy program Kursu Wspinaczki Skalnej opracowany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Alpinizmu. Szkolenie odbywa się w grupach do 4 osób szkolonych przez jednego instruktora.

Nauka na kursie obejmuje:

 

 

Kto szkoli?

Szkolenie jest prowadzone przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. Są to ludzie na co dzień uprawiający wspinaczkę. Bedący najbliżej najnowszych trendów i nowości we wspinaniu na świecie i w Polsce. Moja kadra instruktorska zapewni Ci profesjonalna opiekę szkoleniową na najwyższym poziomie oraz miły pobyt w trakcie trwania kursu. Stawiamy osoby szkolone zawsze na pierwszym miejscu. Spełniając twoje potrzeby i zaspokajając oczekiwania pragniemy, aby nasi instruktorzy stali się dla Ciebie zaufanymi partnerami, którzy służyć będą Ci wszelką pomocą i fachowym doradztwem.

 

Warunki uczestnictwa

Warunkiem przyjęcia na kurs jest:

Noclegi

Uczestnicy kusru mogą zarezerwować nocleg w następujących miejscach:

 

W Bolechowicach,  w gospodarstwie agroturystycznym na ul. Turystycznej 83:

http://e-turysta.pl/szczegoly-noclegu/gospodarstwo-agroturystyczne-bolechowice-106358.html

W Karniowicach, w hotelu Małopolskiego Osrodka Doradztwa Rolniczego (ok. 1 km od Bolechowic)

http://modr.emeteor.pl/#

Sprzęt

Prowadzimy szkolenie przy użyciu najlepszego sprzętu alpinistycznego posiadającego atest Międzynarodowej Organizacji Alpinistycznej (UIAA) oraz certyfikat europejski (CE). Każdemu uczestnikowi szkolenia zapewniamy komplet niezbędnego sprzętu do uprawiania wspinaczki skalnej (uprząż, pętle osobiste, karabinki zakręcane itp.). Osoba biorąca udział w szkoleniu musi posiadać jedynie własne buty do wspinaczki skalnej.

 

Ubezpieczenie

Szkoła zapewnia ubezpieczenie NW do kwoty 5.000 zl.

 

Zakończenie kursu

Aby otrzymać zaświadczenie o ukończeniu kursu ze skierowaniem na kurs taternicki należy uzyskać zaliczenie szkolenia. Zaliczenie praktyczne kursu polega na przejściu z dolną asekuracją w bezpieczny sposób dogi wspinaczkowej o trudnościach minimum IV. Zainteresowani mogą przystąpić w ostatnim dniu kursu do egzaminu pisemnego na Kartę Wspinacza.

Najbliższe szkolenia

RODZAJ DATA MIEJSCE
Nie znaleziono szkoleń